Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 26zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

603 896 641    [email protected]

Wózki EGH wąskie

Wykonane z niezwykłą starannością wózki EGH sprawdzają się szczególnie do przenoszenia elementów o bardzo dużej masie własnej. Precyzyjne wyprofilowanie szyny prowadzącej sprzyja zachowaniu sztywności urządzenia. Na jego niską bezwładność ma wpływ system kulek zapewniających czteropunktowy styk z prowadnicą. Obniżenie współczynnika tarcia względem modeli ślizgowych sprawia, że wózki wąskie nie wymagają zastosowania dużych sił napędowych. Są w stanie przenosić niezwykle ciężkie ładunki na spore odległości lub poruszać części składowe maszyn produkcyjnych.

Wyższa żywotność i trwałość wózków HIWIN EGH

Prezentowane modele mają wysoką bezawaryjność. Wózki EGH wyposażone zostały w elementy ochronne, uniemożliwiające dostanie się do wewnątrz urządzenia drobinek pyłu czy kurzu. Rozłożenie ciężaru ładunku na cały wózek pozwala na równomierne obciążenie wszystkich elementów napędowych. Zapobiega to ich szybszemu zużyciu. System listew pomocniczych powstrzymuje wypadanie kulek tocznych przy demontażu elementu z linii pracy.

W celu przygotowania oferty, dobrania odpowiedniej serii oraz wielkości wózków liniowych, szyn prosimy o kontakt z naszym doradcą technicznym e-mail: [email protected]  tel: 603 896 641

W kategorii Wózki, szyny HIWIN można znaleźć również Prowadnice MG miniaturowe - HIWIN

Prowadnice liniowe EG - HIWIN  - podkategorie: