Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 28zł brutto

Wpłata/przelew – 22zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

 
603 896 641    [email protected]
   

    HIWIN Motion Control and System Technology to globalny producent akcesoriów do techniki liniowej. Wózki i prowadnice HIWIN charakteryzują się wysoką precyzją ruchu liniowego, osiąganą m.in. dzięki kulkom osadzonym między profilowaną szyną a wózkiem. W naszej ofercie znajdziesz produkty w doskonałej jakości i korzystnej cenie.

Prowadnice HIWIN - Zastosowanie poszczególnych serii

Prowadnice liniowe HIWIN z serii HG przeznaczone są do przenoszenia dużych obciążeń – sprzyjają temu cztery bieżnie ustawione pod kątem 45°. Niezwykle dokładne prowadnice i wózki tej firmy mogą przenosić obciążenia we wszystkich kierunkach.

Szyny z serii EG przeznaczone są natomiast do stosowania w miejscach, gdzie przestrzeń montażowa jest niewielka – sprzyja temu minimalna wysokość wózka z szyną.

W niewielkich urządzeniach stosować można natomiast serię miniaturowych prowadnic MG. Świetnie sprawdzą się m.in. w branżach takich jak robotyka, technika medyczna i urządzenia pomiarowe. Jeżeli natomiast poszukujesz szerokiej szyny, proponujemy sięgnąć po serię WE o dużej powierzchni montażowej wózka.

W prowadnicach z serii RG zamiast kulek zastosowano wałeczki, cechujące się dużą sztywnością, bardzo wysokim obciążeniem oraz ogromną precyzją.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wózków liniowych i prowadnic szynowych, dostępnych w naszym sklepie.

W kategorii Wózki liniowe, prowadnice szynowe można znaleźć również Wózki, szyny REXROTH

Wózki, szyny HIWIN  - podkategorie: