Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 26zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

M (GWINT METRYCZNY ZWYKŁY)

Gwint metryczny to standardowy gwint złączony o znormalizowanej charakterystyce. Zwykły i standardowy charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, na którą wpływa duży kąt. Ten, w przypadku zarysu gwintu wynosi 60 stopni - wymiar skoku podawany jest w milimetrach. Gwinty metryczne - trapezowe, stożkowe, okrągłe i trójkątne - to efekt zastosowania narzędzi do gwintowania. 

Gwint metryczny - zastosowanie

Gwinty metryczne mają szerokie zastosowanie: od tworzyw standardowych po materiały w stanie zahartowanym. Prawidłowy dobór gwintownika na podstawie analizy maksymalnej twardości obrabianego materiału w skali HRC przekłada się na szybkość i precyzję pracy i jej efektów. Gwinty metryczne - standardowe i zgodne z tzw. ISO metric fine - stosowane są w krajach europejskich w standardowych rozwiązaniach technicznych. 

Gwintowniki metryczne - wysoka jakość

Oferowane przez Technik CNC gwintowniki metryczne to elementy charakteryzujące się dużą wytrzymałością, odpornością na siłę zrywającą i rozciągającą. Różnorodność wariantów, a zarazem wysoka jakość - wspólny mianownik wszystkich gwintowników metrycznych - sprawiają, że klienci Technik CNC mają optymalny wybór pod kątem określonych potrzeb. To m.in. gwintowniki FANAR cechujące się doskonałymi parametrami - wykonywane ze stali szybkotnącej, z dodatkiem kobaltu. Sprawdź naszą ofertę online - wybierz gwintownik online lub skontaktuj się z działem handlowym.

W kategorii Gwintowanie można znaleźć również M EL (GWINT METRYCZNY ZWYKŁY O PODWOJONEJ DŁUGOŚCI CAŁKOWITEJ)

Wyszukaj produkt

Włączone filtry:
  Gwint
  Norma
  Obróbka
  Prawy/Lewy
  Typ otworu

  M (GWINT METRYCZNY ZWYKŁY) 1614 produktów - produkty:

  na stronę
  Wyświetlono 1 - 12 z 1614 elementów
  Wyświetlono 1 - 12 z 1614 elementów