Kategorie

Koszt dostawy

Paczki do 30kg, wysyłka kurierska:

Za pobraniem – 26zł brutto

Wpłata/przelew – 21zł brutto

Ikona paczki

Wysyłki paletowe, dłużyce wyceniamy indywidualnie.

Przelewy24 belka z logami

Wózki HGW, z kołnierzem

Wózki liniowe HGW to produkty wysokiej jakości, które gwarantują niezawodne i skuteczne działanie bez niepotrzebnych przerw. Są to produkty stworzone do przemieszczania elementów, które bardzo obciążają układ, a które cechuje bardzo duża sztywność. Co ważne, wózki liniowe HGW, które Państwu proponujemy, są produktami wyjątkowymi, doskonale przygotowanymi oraz perfekcyjnie wykonanymi.

Wózki z kołnierzem są przede wszystkim stworzone do przenoszenia przedmiotów o znacznych gabarytach. Co ważne, producent wózków HGW – HIWIN – dba o wysoką jakość swoich produktów. Dzięki temu za pomocą zmniejszonego tarcia dba o to, aby nie była potrzebna duża siła do przemieszczania wózka. Dzięki temu produkty wysokie, sztywne i o znacznym rozmiarze mogą być przenoszone z dużo większą łatwością.

Gdzie warto stosować wózki liniowe HGW z kołnierzem? Przede wszystkim wszędzie tam, gdzie prowadnice liniowe maszyn są poddane dużym siłom nacisku oraz obciążenia. Dlatego każdy z naszych produktów jest specjalnie testowany, by niezawodnie i skutecznie pracował wszędzie tam, gdzie jest potrzebny. Warto zapoznać się z ofertą kategorii wózków liniowych HGW z kołnierzem, by przekonać się, że jakość nie bierze się znikąd. Zachęcamy do zakupu różnego rodzaju wózków, jakie są dostępne na naszej stronie oraz do konsultacji, jeśli potrzebują Państwo więcej informacji na ich temat.

603 896 641    [email protected]

                                      

                                            

W kategorii Prowadnice liniowe HG - HIWIN można znaleźć również Wózki QHH, z koszykiem kulkowym, wysokie

Wózki HGW, z kołnierzem 31 produktów - produkty:

na stronę
Wyświetlono 1 - 12 z 31 elementów
Wyświetlono 1 - 12 z 31 elementów